Kurumsal

MEYSA Taşıma Hizmetleri olarak sektöründe 25 yılı aşkın tecrübesi ve profesyonel kadrosuyla 55 adet tenteli, optima, mega ve maxima özmal araçları ile karayolu taşımacılığı organizatörlüğü yapmaktadır. Firmamız, Türkiye – Avrupa arasında karşılıklı ve düzenli olarak komple, parsiyel, grupaj, gabari ve ADR sınıfı yük taşımalarını CMR Sigorta Teminatı kapsamında yapmakta olup, Avrupadaki güçlü acenta ağı ile ara taşıma, depolama ve danışmanlık hizmetleri vermektedir. Özellikle İtalya hattında gerçekleştirmekte olduğu kalite hizmet anlayışı ile sektöründe de öne çıkmaktadır.

MEYSA ailesi olarak sektördeki deneyimleri ve alanında uzman olan kadrosuyla kaliteli, dürüst hizmet anlaşından ödün vermeden müşteri memnuniyetini ön planda tutarak servis vermeye devam etmektedir. Firmamızın kendine ait ihracat deposu ve İstanbul Gümrüklerine bağlı anlaşmalı antrepoları ile koordinasyonlu bir şekilde hizmet vermektedir.

MEYSA, C-2 Yetki Belgesine sahip olup, üstün teknolojili ve çevreye duyarlı Euro 6 normlarındaki araçlarını Satellite (uydu takip)sistemi ile takip etmekte ve, bilgiyi hızlı ve güvenilir bir şekilde paylaşmaktadır.
Tüm araçlarımız ve depolarımız tehlikeli madde taşımaya (ADR) ve depolamaya uygundur

Meysa Ayrıcalıkları

Globalleşen dünyada güven, hız, kalite ve çevikliği aynı anda yakalamak ve müşterilerimize sunduğumuz hizmeti hep bir adım öteye taşımak için 25 yıldır özveriyle çalışıyoruz.

Her şeyin güvenle başladığını biliyor, müşterilerimizin isteklerini en iyi şekilde ve en iyi zamanlamayla karşılıyoruz.

Mükemmel Müşteri Deneyimi

Daha Fazlası

“Mükemmel müşteri deneyimi” anlayışıyla 25 yılı aşkın süredir müşterilerimizin yanındayız. Müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak için yeni teknolojilerle verimliliğimizi artırıyor ve kaliteli hizmete uygun fiyata ulaşmalarını sağlıyoruz.

Kalite ve İnovasyon

Daha Fazlası

Yola çıktığımız ilk günden beri kalite anlayışımızdan ödün vermeden ilerliyoruz. Kalitemizi, sürekli inovasyon anlayışıyla destekliyor ve sürdürülebilir kılıyoruz. Müşterilerimizin değişen ihtiyaçları için proaktif çözümler geliştiriyoruz.

Güven

Daha Fazlası

Müşterilerimizle ilişkilerimizi karşılıklı güven üzerine kuruyoruz. Sektörde kurduğumuz uzun iş ilişkilerinin temelinde MEYSA kalitesi ve güven olduğuna inanıyoruz.

Merkez Ofis

Küçükbakkalköy, Kayışdağı Cd. 119/3 Ataşehir – İstanbul

Telefon

+90 (216) 420 69 79

E-Posta

meysa@meysatasima.com.tr